• کالا
 • شرکت
 • نیازمندی
 • جستجو در سایت
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:

حوزه ولگا


 • پاولوژسکی
  منطقه پایین ولگا

  این منطقه شامل جمهوری کالمیکیا، آستاراخان و مناطق ولگوگراد و در همسایگی دریای خزر است. منطقه ولگا - منطقه اصلی برای گرفتن ماهیان خاویاری با ارزش، و یکی از عرصه های مهم در حال رشد محصولات کشاورزی همچون آفتابگردان، خردل، سبزیجات و خربزه و تامین کننده عمده پشم، گوشت، ماهی است. حدود 23 درصد از بخش تولید در اقتصاد روسیه مربوط به منطقه متمرکز ولگاست.
  جمعیت منطقه ولگا ترکیب قزاق، تاتار، اوکراینی است. جمعیت ولگوگراد بیش از یک میلیون نفر و پایین ترین تراکم جمعیت در کالمیکا است. بزرگترین میدان میعانات گازی در آستاراخان، که در آن استخراج و فرآوری گاز طبیعی است. پالایشگاهها و پتروشیمی واقع در مناطق ولگوگراد و آستاراخان و بزرگترین شرکت - "پالایشگاه ولگوگراد". چشم انداز مهمی برای توسعه صنعت پتروشیمی در این منطقه است. مرکز کشتی سازی - آستاراخان و کارخانه تراکتور در ولگوگراد و بزرگترین شرکت - OAO "ولگا کارخانه لوله"را نیز میتوان نام برد. منطقه ولگا دارای شبکه حمل و نقل توسعه یافته با ظرفیت بالاست. رودخانه ولگا، بزرگترین رودخانه در اروپا است.
  ساختار اداری-ارضی: جمهوری باشقیرستان، موردوویا، تاتارستان، اودمورتیا، چواشستان، کیروف، نیژنی نووگورود، سامارا، ساراتوف، منطقه اولیانوفسک.
  مرکز اداری - شهر نیژنی نووگورود. 
   
  این منطقه یک منطقه نسبتا کوچک (6٪ از کشور) و حدود 20٪ از جمعیت روسیه است. پوشیده از جنگل که بخش بزرگی از شهرستان ها است. با ارزش ترین گونه، تخته و الوار تجاری - جنگل که عمدتا از صنوبر، کاج تشکیل شده است. تخته و الوار و کاغذ و خمیر کاغذ و با ارزش ترین گونه های غنی چوب صنعتی در منطقه کیروف می باشد.
  کشتی سازی نیژنی نووگورود، در سراسر جهان شناخته شده است. در نیژنی نووگورود کارخانه ساخت هواپیما "فالکون"، متخصص در تولید جنگنده های جت "M & T" است.
  در این منطقه خاک معروف سیاه و سفید، مناسب برای رشد غلات و حبوبات ، سبزیجات، خربزه، میوه و دیگر محصولات، و همچنین خوراک دام می باشد، آرد، شکر، روغن نباتی، گیاه لبنی (سامارا، ساراتوف، سیزران، پنزا). در این منطقه گوشت های بسته بندی، سوسیس، کنسرو و دانه های کاکائو است.
  فولاد با کیفیت بالا و آلیاژهای آن و ماشین آلات، موتور سیکلت، انواع سلاح (تفنگ ساچمه ای، از تپانچه، تفنگ دستی در این منطقه می باشد.بخش پیشرو در اقتصاد منطقه صنعت خودرو است، اتومبیل های "واز" و "کاماز" و کارخانه اتوبوس در منطقه نیژنی نووگورود می باشد. یکی از مهمترین بخش های فن آوری در صنعت هوافضا در نیژنی نووگورود، کازان، اولیانوفسک، سامارا، ساراتوف است. 
   
  نیژنی نووگورود - یکی از بزرگترین شهرستانها در روسیه، با جمعیت 1.4 میلیون نفر است و نیژنی نووگورود در سال 1221 در دهانه  رودخانه اوکا تاسیس شد. در قرن چهاردهم. پایتخت شد. در سال 1862، اولین راه آهن ارتباطی مناطق مرکزی و داخلی روسیه ساخته شد. پر جمعیت ترین مناطق از دره ولگا در سامارا، منطقه اولیانوفسک و در تاتارستان است. در کازان بزرگترین کارخانه خز، در اولیانوفسک و پنزا شرکت پشم پیشرو می باشد.
  ولگا تقاطع بزرگراه مسکو - کازان - یکاترینبورگ. مسکو - سیزران - سامارا - چلیابینسک. رتیشچفو - ساراتوف - اورالسک (اتصال ولگا با اوکراین و قزاقستان) اولیانوفسک – اوفا با راه آهن می باشد.
  تاتارستان - یکی از جمهوری های بیشتر از لحاظ اقتصادی توسعه یافته روسیه است، به عنوان مثال شاخص های آماری (حجم تولیدات صنعتی، سرانه تولید ناخالص منطقه ، و غیره) مشهود است.