• کالا
 • شرکت
 • نیازمندی
 • جستجو در سایت
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:

سازمان امور مالیاتی

 • معرفی

  سازمان امور مالیاتی فدراسیون روسیه قدرت اجرایی، مسئول کنترل و نظارت بر رعایت قوانین پرداخت مالیات و هزینه ها در فدراسیون روسیه می باشد. نظارت بر محاسبه دقیق و درست مالیات بر ارزش افزوده و اجرای آن برعهده این سازمان است. این سازمان وظیفه کنترل و هماهنگی سازمان های مالیاتی فدراسیون روسیه را بر عهده دارد. سازمان امور مالیاتی کشور فدراسیون روسیه زیرمجموعه وزارت امور اقتصاد و دارایی می‌باشد 
  سازمان امور مالیاتی فدراسیون روسیه در فعالیت های خود پیرو قانون اساسی فدراسیون روسیه، قوانین فدرال، فرامین رییس جمهور، توافقات بین المللی فدراسیون روسیه و بخش نامه های وزارت اقتصاد و دارایی فدراسیون روسیه است.
  مالیات بر حسب تعریف سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) پرداختی است الزامی و بلاعوض. مالیات ممکن است به شخص، موسسه، دارایی و غیره تعلق گیرد. مالیات در واقع انتقال بخشی از درآمدهای جامعه به دولت و یا بخشی از سود فعالیت‌های اقتصادی است که نصیب دولت می‌گردد زیرا ابزار و امکانات دستیابی به درآمد و سودها را دولت فراهم ساخته‌است.
  در فدراسیون روسیه انواع مالیات ها به دو روش مستقیم و غیر مستقیم وضع شده است: 
  - مالیات های مستقیم مالیات هایی است که به طور مستقیم از دارائی و درآمد افراد وصول و شامل مالیات بر دارائی و مالیات بر درآمد می‌باشد.
  - مالیات های غیر مستقیم که بر قیمت کالاها و خدمات اضافه می شود و بر دو نوع مالیات بر واردات و مالیات بر مصرف و فروش است.
   
  در فدراسیون روسیه مالیات بر درآمد شرکت ها به موارد زیر تعلق می گیرد: 
  - همه شخصیت های حقوقی روسیه در غالب شرکت با مسئولیت محدود، شرکت های سهامی خاص و عام و غیره. 
  - اشخاص حقوقی خارجی که کشور فدراسیون روسیه مقر دائم کار و دریافت درآمد آنها است.
  - سازمان های خارجی که مطابق با معاهدات بین المللی در فدراسیون روسیه به عنوان مشمولین پرداخت مالیات به رسمیت شناخته شده باشند. 
  - سازمان های خارجی که کشور فدراسیون روسیه هسته مرکزی و مدیریتی سازمان آنهاست، مگر اینکه قراردادی بین المللی در ارتباط با پرداخت مالیات ارائه نمایند.
   
 • اطلاعات تماس

  آدرس: مسکو، خیابان نگلینایا، شماره 23

  کد پستی: 127381

  تلفن: 74959130009+

  فکس: 74959130005+

  پست الکترونیک:

  آدرس وب سایت: https://www.nalog.ru/rn77/