• کالا
  • شرکت
  • نیازمندی
  • جستجو در سایت
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:

تحلیلگر روس احتمال تاثیر تحریم های جدید وعده داده شده آمریکا را ارزیابی کرد

تاریخ انتشار: 27 فروردین 1397

منبع:

باقدان ازواریچ معتقد است، که تاثیر تحریم های اعلام شده توسط آمریکا در یکشنبه، محدود خواهد بود. به نظر وی، اهمیت امکان وضع تحریم های جدید بسیار ناچیز خواهد بود، زیرا عملکرد آنها محدود خواهد بود، و احتمالا تاثیری بر شرکت های تجاری نخواهد گذاشت. در این حین تمرکز اصلی سرمایه گذاران بر نتایج حملات آمریکا و متحدانش به سوریه خواهد بود.

یکشنبه، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، گفت که تحریم های جدید واشنگتن علیه مسکو مربوط به شرکت هایی می شود که ارسال تکنولوژی به سوریه برای ساخت سلاح های شیمیایی کمک کرده اند.

آمریکا، انگلیس و فرانسه، صبح روز شنبه حملات موشکی به تاسیسات دولتی سوریه را که به نظر آنها برای تولید سلاح های شیمیایی مورد استفاده قرار می گرفتند، انجام دادند. از ساعت 3.42 به وقت مسکو تا ساعت 5.10، بیش از 100 موشک به سمت سوریه شلیک شد، که بیشتر آنها مورد هدف دفاع هوایی سوریه شدند. نیروهای روسیه در این درگیری شرکت نداشتند، اما بر تمامی شلیک ها نظارت داشتند.

این تحلیلگر یادآور شد که در روز جمعه، سرمایه گذاران به خاطر ترس از این موضوع، ترجیح دادند برای کاهش خطرات حجم مواضع در اوراق بهادار را کاهش دهند. او افزود، که در حین این ترس،  تحولات منفی بیشتری در اطراف این حملات حاصل شد. در نتیجه، حتی پس از این پیامدهای منفی است، من این را رد نمی کنم، که خریداران به بازار برگردند. این تحلیلگر معتقد است، که این پیامدها شامل سهام روسیه و روبل نیز می شود.