• کالا
  • شرکت
  • نیازمندی
  • جستجو در سایت
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:

توقف افزایش دستمزد در مسکو و سن-پترزبورگ

تاریخ انتشار: 19 تیر 1397

منبع:www.rbc.ru

بر اساس نتایج بررسی های بعمل آمده، افزایش حقوق شرکت های خصوصی در نیمه اول سال 2018، در مسکو و سن-پترزبورگ متوقف شده است. بر خلاف حقوق کارمندان، حقوق کارکنان شرکت ها تقریبا هیچ تغییری نکرده است.

مجموع درآمد (دستمزد عادی به اضافه پاداش) کارکنان شهر مسکو و حومه مسکو، بر اساس نتایج بدست آمده در آخر ماه ژوئن در مقایسه با تاریخ مشابه در سال گذشته، هیچ پویایی نداشته است، و در سن-پترزبورگ و استان لنینگراد 2 درصد کاهش داشته است.

مدیر بخش تحلیل راه حل های تجارت شرکت هد-هانتر، عدم افزایش دستمزد را مرتبط با ثبات اقتصادی و فصلی بودن دانست، و با وجود عدم افزایش دستمزد در مسکو و سن-پترزبورگ، در دیگر مناطق شاهد افزایش آن بوده ایم.

بیشترین افزایش دستمزد در نواحی شمالی قفقاز (مثبت 13 درصد) مشاهده شده است. همچنین نواحی فدرالی مرکزی، شمال غربی (7 درصد)، سیبری (6 درصد)، ولگا (5 درصد) و جنوبی (4 درصد)، در راس جدول افزایش دستمزد می باشند. دستمزدها در سه ماهه اول سال 2018، کاهش 0/8 درصدی داشته است. در عین حال، در نیمه اول سال 2017، شاهد افزایش 1/5 درصدی و نیمه دوم، 2 درصدی بوده ایم. و مناطق، در نیمه اول و دوم سال 2017، رشد 2/5 و 2/6 درصدی داشته اند.