• کالا
  • شرکت
  • نیازمندی
  • جستجو در سایت
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:

حضور پررنگ شرکت‌های خودروسازی و قطعه سازی ایران در نمایشگاه مسکو

تاریخ انتشار: 17 شهریور 1400

دو شرکت خودرو سازی سایپا و ایران خودرو و همچنین تعدادی از شرکت های قطعه سازی از جمهوری اسلامی ایران تولیدات خود را در بخش خودروسازی و قطعه سازی در دو نمایشگاه بین المللی اتومکانیگا و اینتر اتو مسکو به نمایش گذشته اند.
شرکت ایران خودرو و سایپا و تولیدکنندگان منتخب کشورمان با حضور در نمایشگاه بین المللی اینتراتو  و نمایشگاه جنبی اتومکانیکا در مسکو  که تا پنجم شهریور ادامه داشت جدیدترین تولیدات خود را در بخش های مختلف قطعه سازی از جمله، بدنه، رادیاتور، میلنگ، سرسیلندر به نمایش گذاشته اند.
در نمایشگاه بین المللی اتومبیل روسیه موسوم به «اینتراتو» شرکت ایران خودرو محصولات خودرویی خود را به نمایش گذاشت و با ارائه خودروهای «دنا پلاس»، «راناپلاس» و «تارا» در این نمایشگاه در حضور بازدیدکنندگان خودنمایی کرد.
در نمایشگاه جنبی اتومکانیکا نیز،  شرکت یاتاقان بوش ایران محصولات خود را عرضه نمود و مذاکراتی به منظور عقد قرارداد همکاری با شرکت های روسی انجام داد. 
 شرکت های فولاد فام و فولادین ذوب از دیگر  شرکت های ایرانی حاضر در نمایشگاه بود که  با ارائه ۷۰۰ محصول متنوع و با کیفیت در این نمایشگاه حضور  چشمگیر یافتند. 
این شرکت ها قراردادهای قابل توجهی برای همکاری با شرکت های روسی تدوین و توافقات لازم جهت تولید و عرضه با این شرکت ها را به  انجام رساندند.