• کالا
  • شرکت
  • نیازمندی
  • جستجو در سایت
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:

پیشرو بودن چین و کره جنوبی در گردشگری ورودی روسیه

تاریخ انتشار: 21 خرداد 1397

منبع:https://iz.ru

گردشگران چین و کره جنوبی در راس جدول رتبه بندی گردشگری روسیه قرار گرفته اند. این خبر توسط آژانس تحلیلی «توراستات» منتشر شده است. بر اساس آمار این سازمان، در سه ماهه اول سال 2018، گردشگری ورودی به علت گردشگران آسیای جنوب شرقی و اتحادیه اروپا افزایش یافته است. بیشترین تعداد گردشگران برای چین با 216 هزار مسافر، و کره جنوبی با 34 هزار مسافر می باشد. این آمار در سه ماهه اول سال، در مقایسه با سال پیش، به ترتیب 18 و 48 درصد افزایش داشته است.

همچنین آمار گردشگران تایلند با 10 هزار گردشگر، و ویتنام با 9 هزار گردشگر، افزایش داشته است. از میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا، آلمان، فنلاند، لهستان و استونی در راس جدول گردشگری روسیه قرار دارند.

آمار مربوط به تعداد کل گردشگران وارد شده به روسیه در سه ماهه اول سال جاری نسبت به آمارهای سال گذشته پایین تر بوده است: امسال به 4 میلیون 310 هزار نفر رسیده است که 70 هزار نفر کمتر از شاخص مشابه در سال 2017 می باشد.

اوکراین، قزاقستان، آذربایجان، ارمنستان، مولداوی، آبخازیا و قرقیزستان در میان کشورهای پیشرو گردشگری ورودی روسیه در سال 2018 می باشند. تعداد ویزاهای درخواست شده توسط روس ها به مقصد اسپانیا، از ماه ژانویه تا ماه مه سال گذشته، 15 درصد افزایش یافته است.