• کالا
  • شرکت
  • نیازمندی
  • جستجو در سایت
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:

افتتاح سرای تجاری استان مازندران در ولگاگراد روسیه

تاریخ انتشار: 1 مهر 1398

💠 افتتاح سرای تجاری استان مازندران در ولگاگراد روسیه؛
 
🔷 احمد حسین زادگان استاندار مازندران که به منظور افتتاح سرای تجاری مازندران در ولگو گراد در راس هیاتی از تجار و فعالان اقتصادی در حوزه های مختلف گردشگری،کشاورزی، صنعت و معدن به این شهر سفر کرده بود، اظهار داشت: دو استان مازندران و ولگاگراد می توانند ارتباط میان شمال و جنوب دریای خزر را برقرار کنند. وی افزود: مازندران در مسیر کریدور شمال به جنوب ایران قرار دارد و با پیگیری و کمک دولت و با تلاش های بخش خصوصی و برنامه ریزی توسط متخصصین و اساتید دانشگاه های استان می تواند دسترسی و مراودات فعالان اقتصادی روسیه را به خلیج‌فارس تسهیل نماید. ‎
 
🔷 حسین‌زادگان تسهیل صدور مرکبات و کیوی، گل و گیاه، سیمان و ورود خوراک آبزیان و محصولات مورد نیاز استان را مهم ارزیابی کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه های دوسالانه و همایش‌های مشترک فرصت های تجاری و سرمایه گذاری، توسعه همکاری مراکز دانشگاهی دو طرف و معرفی توانمندی های مازندران و ولگاگراد از طریق مراکز صدا و سیما از پیشنهادات دیگر مازندران برای افزایش همکاری دو طرف است.
🔷 وی به تبادل تورهای گردشگری به ویژه گردشگری ورزشی اشاره کرد و خواستار زمینه سازی برای شناخت هرچه بیشتر شهروندان دو استان نسبت به جاذبه ها و توانمندی های دو طرف شد.
🔶گفتنی است این سرای با تعبیه بیش از ۷۶ ویترین نمایشگاهی در طبقه فوقانی اتاق بازرگانی ولگاگراد تهیه، تجهیز و عملیاتی شده و در این سفر با حضور استاندار مازندران و رایزن بخش اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه افتتاح و بصورت رسمی آغاز به کار کرد.