• کالا
  • شرکت
  • نیازمندی
  • جستجو در سایت
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:
جـــستــجــو:

ترجمه

 
سایتهای مختلفی جهت ترجمه وجود دارد که می توان بعنوان نمونه به گوگل ترانسلیت اشاره نمود. برای ترجمه رسمی مدارک افیس پریوودف و نیز دفاتری بنام ناتاریوس وجود دارد که همان کار دارالترجمه در ایران را انجام می دهند و کارهای دریافت مهر دادگستری و وزارت خارجه را نیز بر عهده دارند. البته تجار می توانند قبل از ورود به روسیه در ایران مدارک لازم را ترجمه نمایند که مقرون به صرفه تر نیز می باشد. برای این کار بایستی به دارالترجمه های رسمی موجود در ایران مراجعه کرد که به این ترتیب مدارک علاوه بر ترجمه، ممهور به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه ایران نیز می گردند. باید توجه داشت که برای ترجمه رسمی مدارک بسته به حجم آنها به طور متوسط بازه زمانی از سه روز تا یک هفته لازم است.  
 
 همانطور که می دانیم کشورهای ایران و روسیه شرکای معتمد تجاری و سیاسی همدیگر هستند. با توجه به حجم بالای تبادلات تجاری میان این دو کشور، تعداد بازرگانانی که می خواهند تجارت خود را به کشور روسیه گسترش دهند هر ساله رو به افزایش است. به همین دلیل است که سفارش های ترجمه روسی به فارسی و فارسی به روسی در حوزه های تجاری و اقتصادی، تنوع زیادی دارد و می تواند موارد ذیل را در بر بگیرد:
 
ترجمه ژورنال، کاتالوگ، بروشور، متن معرفی شرکت، متن معرفی صاحب کالا، متن معرفی موسسه، محتوای وب سایت تجاری، صورتجلسه بارگیری کشتی، گزارش های مالی و اقتصادی، درخواست قیمت، قرارداد، مکاتبات، درخواست تاسیس نمایندگی، متن معرفی محصول تجاری، شرایط فروش محصولات، معرفی نامه، فکس ها، ایمیل ها، قرارداد حمل و نقل، کتابچه راهنمای محصولات، متن استعلام قیمت، بارنامه و هر گونه متون مالی، صنعتی، اقتصادی و بازرگانی دیگر... 
 
هزینه ها
هزینه ترجمه متون روسی به فارسی و فارسی به روسی بسته به نوع متن، شفاهی و کتبی، زمان ترجمه... متفاوت می باشد و هزینه ها در ایران به مراتب کمتر از روسیه می باشد. برای نمونه و اطلاعات بیشتر می توانید به لینکهای زیر مراجعه نمایید:
 
لینک های مفید:
 
لینک ترجمه آنلاین متون روسی و فارسی: